PatrycjaMadejPatrycja Madej
Jestem psychoterapeutą i trenerem. Prowadzę gabinet psychoterapii w zakresie indywidualnej psychoterapii tradycyjnej. Udzielam konsultacji on-line w ATF Psychotherapy and Psychology oraz prowadzę warsztaty i treningi rozwojowe. Specjalizuję się w tematyce związanej z przemocą w rodzinie, układaniem relacji interpersonalnych oraz zaburzeniami klinicznymi takimi jak depresja oraz innymi zaburzeniami w tym w szczególności nerwicowymi. Ponadto moją specjalnością jest terapia indywidualna, terapia rodzin oraz treningi i warsztaty koncentrujące się na szeroko pojętym rozwoju osobistym. Realizuję swoje autorskie programy.
W pracy terapeutycznej i trenerskiej pomagam ludziom zaakceptować życie takim jakie jest aby mogli osiągnąć spokój.  Zaszczepiam uczestnikom swoich treningów entuzjazm, wiarę w swoje możliwości i chęci do efektywnego działania, pogodę ducha i wewnętrzną siłę. Inspiruję do szukania spełnienia w życiu, pełnego realizowania swojego potencjału, budowania dobrych stosunków międzyludzkich oraz lepszej przyszłości dla kolejnych pokoleń.
Na co dzień pracuję jako starszy specjalista pracy socjalnej w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu oraz trener kompetencji i umiejętności społecznych. Pracowałam również jako kurator społeczny oraz konsultant w zakresie uzależnień i współuzależnienia.
Ukończyłam naukę w Instytucie Psychologii Stosowanej w Warszawie (psychoterapia) oraz Poradnictwo Rodzinne na Uniwersytecie Opolskim. Ponadto studia podyplomowe dla trenerów grupowych i studium dla pracowników socjalnych. Odbyłam wiele kursów oraz szkoleń w tym z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, racjonalnej terapii zachowań. Obecnie jestem w drodze do Certyfikacji w trakcie akredytowanego kursu psychoterapii (PTP) w zakresie podejścia systemowego oraz ericksonowskiego w Katowickim Instytucie Psychoterapii.

KingaKinga Kocjan psychoterapeuta / senior partner
„Żyjemy w stałych przebraniach, maskach, świecie symboli. Zawsze słowo i czyn znaczą coś więcej niż nasza świadoma intencja”. Z.Freud
Jestem psychoterapeutką pracującą w nurcie psychoanalitycznym, współzałożycielką witryny www.centrumpsychoterapii.eu oraz pedagogiem społeczno-opiekuńczym. Ukończyłam psychologię praktyczną na międzynarodowych studiach w State University - Higher School of Economics w Moskwie oraz psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS. Zawodowo kieruje Centrum Psychoterapii prowadząc praktykę psychoterapeutyczną w zakresie psychoterapii tradycyjnej, konsultacji on-line oraz interwencji kryzysowych. Wiele lat pracowałam bazując na integralnym modelu pracy z pacjentem opierającym się na połączeniu terapii humanistyczno-egzystencjalnej, poznawczo- behawioralnej, psychodynamicznej i Gestalt. Ukończyłam także wiele kursów pozwalających zgłębić mi różne metody i narzędzia pracy z drugim człowiekiem takie jak racjonalna terapia zachowań (RTZ) neurolingwistyczne programowanie (NLP), analiza transakcyjna, praca z ciałem według teorii Lowena czy też terapia prowokatywna. Staram się ciągle rozwijać i jednocześnie stwarzać bezpieczne warunki do pracy z pacjentem dlatego swoją pracę poddaje stałej superwizji u certyfikowanego superwizora psychoterapii psychoanalitycznej.

Back to Top